Project Description

Park Handlowy Włocławek

Newbridge Park Handlowy Włocławek zlokalizowany jest we Włocławku przy ul. Komunalnej 2B. Otwarty w 2011 roku obiekt to nowoczesny park handlowy typu convenience centre o powierzchni ponad 6 tys. m kw. GLA.

Retail Park Włocławek liczy sobie 8 sklepów z segmentu m.in. elektroniki, mody i dodatków, sportowego, a także zdrowia i urody. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. markę Rossmann, CCC, Pepco, Media Expert, Martes Sport, KiK, Deichmann oraz Takko Fashion. Każdy z lokali posiada osobne, niezależne wejście bezpośrednio od strony parkingu. Retail Park Włocławek aktualnie skomercjalizowany jest w 100%. Kierowcy mają tu do dyspozycji 316 miejsc postojowych.

Obszar nieruchomości obejmuje także dwie dodatkowe strefy: handlową z operatorami spożywczymi (Lidl, Auchan) oraz strefę budowlaną i wykończeniową (OBI). Strefy te generują dodatkowy ruch klientów wokół Parku Handlowego Włocławek.

Obiekt od 2017 roku należy do portfolio Newbridge Poland, które jest także właścicielem retail parków w Grodzisku Mazowieckim i Namysłowie, Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Nowe Bielawy w Toruniu oraz Centrum Handlowego Nowa Górna w Łodzi.

m2 powierzchni

najemców

miejsc parkingowych

Kontakt w sprawie wynajmu

Karolina Nitowska
Leasing Director
tel: 882 014 547
karolina.nitowska@newbridge.com.pl

Dział Leasingu Newbridge Poland Sp. z o.o.
ul. Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa
tel: 882 350 963
office@newbridge.com.pl

Plan Parku

Alt Text

Kluczowi najemcy

Project Details