Project Description

Park Handlowy Namysłów

Newbridge Park Handlowy Namysłów to główny obiekt handlowy w Namysłowie. Zlokalizowany jest blisko centrum miasta przy ul. Bohaterów Warszawy 17a, w pobliżu DK39.

Otwarty w 2014 roku park handlowy typu convenience centre ma powierzchnię ponad 4 tys. m kw. GLA. Retail Park Namysłów liczy sobie obecnie 11 sklepów z segmentu m.in. elektroniki, wyposażenia wnętrz, mody i dodatków, sportowego, a także zdrowia i urody.

Wśród kluczowych najemców znaleźć można takie marki jak m.in. RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, Martes Sport, Pepco, KiK, Top Secret i Seastar. Każdy z lokali posiada osobne, niezależne wejście bezpośrednio od strony parkingu. Retail Park Namysłów skomercjalizowany jest w 100%. Kierowcy mają tu do dyspozycji 86 miejsc postojowych.

Obiekt od 2017 roku należy do portfolio Newbridge Poland, które jest także właścicielem retail parków we Włocławku i Grodzisku Mazowieckim, Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Nowe Bielawy w Toruniu i Centrum Handlowego Nowa Górna w Łodzi.

m2 powierzchni

najemców

miejsc parkingowych

Kontakt w sprawie wynajmu

Karolina Nitowska
Leasing Director
tel: 882 014 547
karolina.nitowska@newbridge.com.pl

Dział Leasingu Newbridge Poland Sp. z o.o.
ul. Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa
tel: 882 350 963
office@newbridge.com.pl

Plan Parku

Alt Text

Kluczowi najemcy

Project Details