Project Description

Park Handlowy Grodzisk Mazowiecki

Newbridge Park Handlowy Grodzisk Mazowiecki zlokalizowany jest we wschodniej części miasta, przy ul. Królewskiej 48, w pobliżu autostrady A2. Otwarty w 2016 roku obiekt jest parkiem handlowym typu convenience centre o powierzchni blisko 3 tys. m kw. GLA. Retail Park Grodzisk Mazowiecki liczy sobie 7 sklepów i punktów usługowych o zróżnicowanej ofercie m.in. spożywczej, wyposażenia wnętrz, mody i dodatków oraz zdrowia i urody.

W gronie najemców znaleźć można supermarket Piotr i Paweł, Pepco, CCC, drogerię Rossmann, Travel Planet, Optyk Tondryk oraz Via Royal. Każdy z lokali posiada osobne, niezależne wejście bezpośrednio od strony parkingu. Retail Park Grodzisk Mazowiecki skomercjalizowany jest w 100%. Kierowcy mają tu do dyspozycji 61 miejsc postojowych.

Obiekt od 2017 roku należy do portfolio Newbridge Poland, które jest także właścicielem retail parków we Włocławku i Namysłowie, Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Nowe Bielawy w Toruniu i Centrum Handlowego Nowa Górna w Łodzi.

m2 powierzchni

najemców

miejsc parkingowych

Kontakt w sprawie wynajmu

Joanna Bieniek
Leasing Manager
tel: 882 350 963
joanna.bieniek@newbridge.com.pl

Agata Kulpan
Junior Leasing Manager
tel. 734 217 944
agata.kulpan@newbridge.com.pl

Plan Parku

Alt Text

Kluczowi najemcy

Project Details