O nas

Newbridge

Wiodący na rynku Inwestor i Deweloper w sektorze rynku handlowego. Firma z siedzibą w Warszawie, została założona w 2015 roku przez Rorego Mepham i grupę Somerston.
Do zasobów będących własnością Newbridge należą Portfel 3 parków handlowych; w najbliższym czasie planowane jest nabycie kolejnych obiektów.
W styczniu 2018 r. firma zakupiła portfel 3 centrów handlowych, a w najbliższym czasie planowane są kolejne akwizycje dające możliwości renegocjacji, re-merchandisingu oraz rozbudowy obiektów.

Oprócz zarządzania aktywami, Newbridge dba, aby aktywa firmy stanowiły integralną część społeczności, zlokalizowanej w głównych obszarach mieszkalnych, przyjazne dla rodzin miejsca zakupów oraz zapewnia idealny mix najemców dostosowany do potrzeb lokalnej społeczności.

Kadra zarządzająca Newbridge posiada duże doświadczenie w Europie Środkowej (w tym w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Polsce i Rumunii) w zakresie nabywania, zarządzania rozwojem, zarządzania aktywami, sprzedaży, finansowania, strukturyzacji, leasingu, marketingu i budowania biznesu.

Czym się zajmujemy

Inwestycje w obcenie posiadane obiekty

Nabywanie
Zarządzanie aktywami
Zarządzanie własnością
Wynajem
Marketing
Zarządzanie dewelopmentem
Zarządzanie finansami

Dewelopment

Nabywanie gruntów
Planowanie
Zezwolenia
Projektowanie
Konstrukcje

Jako część grupy kapitałowej Somerston, spółka Newbridge ma silną bazę kapitałową i jest dobrze przygotowana do korzystania z możliwości rynkowych. Somerston to międzynarodowa grupa zajmująca się głównie inwestowaniem w nieruchomości i ich rozwojem. Fundusz Somerston, powstał w 1850 roku i początkowo koncentrował się głównie na przemyśle okrętowym.

Obecnie Newbridge skupia się głównie na rozwoju w Polsce, ale planuje również ekspansję na inne rynki wschodnioeuropejskie. Celem firmy jest zarządzanie wieloma aktywami poprzez:

  • Zbilansowane inwestycje oparte na własnym kapitale
  • Wspólne przedsięwzięcia typu Joint Ventures
  • Osobne spółki
  • Fundusze

Więcej informacji

Zespół Newbridge

Zespół Newbridge zarządzany jest przez Rory'ego Mephama, inwestora i dewelopera z 17-letnim doświadczeniem w regionie, mieszkającego w Czechach i Polsce. Rory, większą część swojej kariery spędził na prowadzeniu akwizycji i rozwoju kapitału instytucjonalnego. Rory ma szerokie doświadczenie w regionie dotyczące przejęć zarówno gruntów, jak i kompletnych aktywów, strukturyzacji, relacji inwestorskich i pozyskiwania kapitału..

Po utworzeniu Newbridge w 2015 roku, Rory stworzył zespół najwyższej klasy doświadczonych specjalistów w branży.
Zgodnie ze strategią firmy, skupiającą się na zintegrowanych usługach nieruchomościowych, obecnie zespół Newbridge zajmuje się kompleksowym zarządzaniem aktywami, leasingiem, rozwojem obiektów oraz finansami prowadzonych inwestycji.