Aktualności

Dorota Deptuła, 21 sierpnia 2018 r.

Dorota Deptuła dołączyła do zespołu Newbridge Poland jako menedżer ds. wynajmu. Ukończyła warszawską Uczelnię Łazarskiego na wydziale prawa oraz studia doktoranckie na wydziale zarządzania i finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

Elwira Pyrkowska, 21 sierpnia 2018 r.

Elwira Pyrkowska została asset managerem w firmie Newbridge Poland. Ma 13 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w centrach handlowych. Przed ukończeniem studiów z zarządzania nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej i w Szkole Głównej Handlowej, studiowała zarządzanie i marketing na Politechnice Koszalińskiej.

Więcej

Rossmann nowym najemcą w Retail Park Newbridge Namysłów, 4 sierpnia 2018 r.

4 sierpnia Rossmann otworzył swój kolejny lokal w Retail Parku Newbridge Namysłów. Nowa powierzchnia najemcy to 350 m2. Rossmann nowym najemcą w Retail Park Newbridge Namysłów. To następna znana marka, która dołączyła do grupy najemców Retail Park Namysłów, obiektu należącego do grupy Newbridge. Rossmann przejął lokal poprzednio zajmowany przez Pepco.

Więcej

Bielawy bardziej nowoczesne, 24 lipca 2018 r.

Centrum Handlowe Bielawy w Toruniu należące do Newbridge przechodzi modernizację. Właśnie zakończono pierwszy etap prac. Pierwszą fazę remodelingu rozpoczęto w styczniu 2018 roku. Obejmowała ona wymianę posadzki oraz małej architektury na pasażu handlowym. Powstała strefa wypoczynku ze stacjami ładującymi, wykonano także częściową przebudowę hipermarketu Carrefour – pojawiło się drugie wejście do sklepu oraz niewielki obszar […]

Więcej

Nowi najemcy w Parku Handlowym Newbridge Namysłów, 19 czerwca 2018 r.

12 czerwca Pepco otworzyło powiększony lokal w Parku Handlowym w Namysłowie. Nowa powierzchnia najemcy to 574 m2, powstała w wyniku przebudowy obiektu należącego do spółki Newbridge. Dotychczasowy lokal Pepco zajmie Rossmann.

Więcej

3 centra w portfelu Newbridge, 19 stycznia 2018 r.

Newbridge kupił od funduszu zarządzanego przez Aerium trzy centra handlowe w Krakowie, Łodzi i Toruniu. Łącznie firma wzbogaciła portfel o 72 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Więcej

Trzeci Park Handlowy w portfelu Newbridge, 03 stycznia 2018 r.

Firma Newbridge wzbogaciła portfel o nowy park handlowy. Inwestor zakupił Retaila Park w Grodzisku Mazowieckim. Retaila Park został otwarty w 2016 roku. Ma 2,7 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 72 miejsca parkingowe. Obiekt jest wynajęty w całości takim najemcom, jak: Piotr i Paweł, Rossmann, CCC i Pepco. Nowemu właścicielowi doradzała firma DLA Piper, a techniczne […]

Więcej

Nowy właściciel włocławskiego parku, 26 czerwca 2017 r.

Newbridge kupiło Focus Park we Włocławku.

Więcej

Newbridge we współpracy z Alior Bank ukończył proces refinansowania retail parku w Namysłowie

Newbridge we współpracy z Alior Bankiem zakończył refinansowanie Parku Handlowego Newbridge w Namysłowie.

Więcej