Aktualności

Klienci centrów Newbridge wydają coraz więcej. Podsumowanie I półrocza 2019 r., 23 sierpnia 2019

Klient centrów handlowych Newbridge Poland wydaje w nich coraz więcej! W CH Czyżyny w Krakowie obroty przypadające na jednego klienta w pierwszej połowie 2019 roku, w porównaniu do pierwszej połowy 2018 roku, wzrosły o ponad 12 proc.

Więcej

Greenpoint nowym najemcą Centrum Handlowego Czyżyny, 23 lipca 2019

Centrum Handlowe Czyżyny umacnia swoją ofertę modową. Właściciel obiektu podpisał właśnie umowę najmu z marką odzieżową Greenpoint. Sklep popularnego polskiego brandu zadebiutuje w krakowskim obiekcie już jesienią.

Więcej

Kawiarnia Nakielny w Centrum Handlowym Czyżyny, 11 lipca 2019

Centrum Handlowe Czyżyny rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Nowym najemcą obiektu należącego do Newbridge Poland został Nakielny – jedna z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich kawiarni, która swoje lokale ma m.in. w najlepszych centrach handlowych w mieście.

Więcej

Home&you najemcą dwóch centrów Newbridge Poland, 1 lipca 2019

Home&you właśnie zadebiutowało w dwóch centrach należących do Newbridge Poland. Salony znanej polskiej sieci z wyposażeniem wnętrz pojawiły się pod koniec czerwca br. w Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu oraz w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie.

Więcej

Big Star i Pawo inwestują w lokale w Centrum Handlowym Czyżyny, 29 maja 2019

Należące do Newbridge Poland, Centrum Handlowe Czyżyny dynamicznie rozwija swoją ofertę. Zyskuje przede wszystkim segment modowy. Tylko od początku tego roku tenant-mix obiektu powiększył  się aż o 3 nowe sklepy z ubraniami i dodatkami. Także obecni tu od lat najemcy tego segmentu rozwijają swoje salony.

Więcej

RTV Euro AGD i Rossmann zostają na dłużej w Centrum Handlowym Bielawy, 28 maja 2019

Marki obecne od lat w Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu przedłużają umowy najmu. Tylko w ciągu 2018 roku taką decyzję biznesową podjęło aż 10 najemców. Teraz do tego grona dołącza dwóch kolejnych najemców.

Więcej

Piekarnia Bartkowscy wzmacnia ofertę Bielaw, 23 maja 2019

Toruńskie Centrum Handlowe Bielawy kontynuuje swój rozwój oferty spożywczej. W maju do grona najemców dołączyła lokalna piekarnia Bartkowscy, zajmując lokal o powierzchni blisko 59 m kw.

Więcej

Pierre Cardin w Centrum Handlowym Czyżyny, 13 maja 2019

Centrum Handlowe Czyżyny kontynuuje rozwój oferty modowej. Do grona najemców krakowskiego centrum dołączyła właśnie marka Pierre Cardin. Brand ulokował w obiekcie salon o powierzchni 103 m kw. z ofertą dla mężczyzn. To jedyny salon Pierre Cardin w tej części Krakowa.

Więcej

Aż o 13% wzrosły wydatki klientów centrów Newbridge Poland! 9 maja 2019

Rosną wydatki klientów centrów handlowych Newbridge Poland, wynika z danych za I kwartał 2019 roku. Przybywa tam także nowych najemców, a obecni notują wzrost obrotów i to pomimo większej liczby niedziel niehandlowych.

Więcej

Orsay w Centrum Handlowym Czyżyny, 28 marca 2019

Centrum Handlowe Czyżyny poszerza dostępną u siebie ofertę mody dla kobiet. Grono najemców krakowskiej galerii właśnie zasiliła niemiecka marka Orsay. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 196 m kw.

Więcej

Kodano Optyk w Centrum Handlowym Bielawy, 20 marca 2019

Centrum Handlowe Bielawy konsekwentnie kompletuje swoją ofertę usług. W portfolio najemców toruńskiego obiektu znalazła się właśnie popularna sieć salonów optycznych Kodano Optyk.

Więcej

Newbridge Poland powiększa zespół, 14 marca 2019

Newbridge Poland stopniowo poszerza nie tylko portfolio swoich inwestycji w Polsce, ale także swój zespół managerów. Do tego ostatniego dołączyły właśnie dwie nowe osoby.

Więcej

Centrum Handlowe Czyżyny tworzy nowe atrakcje dla dzieci i rodzin, 7 marca 2019

Odkąd rok temu CH Czyżyny zostało kupione przez firmę Newbridge Poland zachodzą w nim zmiany. Pojawiają się nowe sklepy i prowadzone są remonty. Teraz nowy właściciel postanowił stworzyć także nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne miejsca zabaw i wypoczynku dla najmłodszych.

Więcej

2018 rok przyniósł wzrosty w naszych centrach handlowych, 4 marca 2019

Newbridge Poland może zaliczyć 2018 rok do udanych! 3 centra handlowe należące od ponad roku do portfolio firmy osiągają coraz lepsze wyniki i to pomimo ograniczeń, jakie pojawiły się na rynku w związku z ustawą o zakazie handlu w niedzielę i święta.

Więcej

Dorota Deptuła, 21 sierpnia 2018 r.

Dorota Deptuła dołączyła do zespołu Newbridge Poland jako menedżer ds. wynajmu. Ukończyła warszawską Uczelnię Łazarskiego na wydziale prawa oraz studia doktoranckie na wydziale zarządzania i finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

Elwira Pyrkowska, 21 sierpnia 2018 r.

Elwira Pyrkowska została asset managerem w firmie Newbridge Poland. Ma 13 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w centrach handlowych. Przed ukończeniem studiów z zarządzania nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej i w Szkole Głównej Handlowej, studiowała zarządzanie i marketing na Politechnice Koszalińskiej.

Więcej

Rossmann nowym najemcą w Retail Park Newbridge Namysłów, 4 sierpnia 2018 r.

4 sierpnia Rossmann otworzył swój kolejny lokal w Retail Parku Newbridge Namysłów. Nowa powierzchnia najemcy to 350 m2. Rossmann nowym najemcą w Retail Park Newbridge Namysłów. To następna znana marka, która dołączyła do grupy najemców Retail Park Namysłów, obiektu należącego do grupy Newbridge. Rossmann przejął lokal poprzednio zajmowany przez Pepco.

Więcej

Bielawy bardziej nowoczesne, 24 lipca 2018 r.

Centrum Handlowe Bielawy w Toruniu należące do Newbridge przechodzi modernizację. Właśnie zakończono pierwszy etap prac. Pierwszą fazę remodelingu rozpoczęto w styczniu 2018 roku. Obejmowała ona wymianę posadzki oraz małej architektury na pasażu handlowym. Powstała strefa wypoczynku ze stacjami ładującymi, wykonano także częściową przebudowę hipermarketu Carrefour – pojawiło się drugie wejście do sklepu oraz niewielki obszar […]

Więcej

Nowi najemcy w Parku Handlowym Newbridge Namysłów, 19 czerwca 2018 r.

12 czerwca Pepco otworzyło powiększony lokal w Parku Handlowym w Namysłowie. Nowa powierzchnia najemcy to 574 m2, powstała w wyniku przebudowy obiektu należącego do spółki Newbridge. Dotychczasowy lokal Pepco zajmie Rossmann.

Więcej

3 centra w portfelu Newbridge, 19 stycznia 2018 r.

Newbridge kupił od funduszu zarządzanego przez Aerium trzy centra handlowe w Krakowie, Łodzi i Toruniu. Łącznie firma wzbogaciła portfel o 72 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Więcej

Trzeci Park Handlowy w portfelu Newbridge, 03 stycznia 2018 r.

Firma Newbridge wzbogaciła portfel o nowy park handlowy. Inwestor zakupił Retaila Park w Grodzisku Mazowieckim. Retaila Park został otwarty w 2016 roku. Ma 2,7 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 72 miejsca parkingowe. Obiekt jest wynajęty w całości takim najemcom, jak: Piotr i Paweł, Rossmann, CCC i Pepco. Nowemu właścicielowi doradzała firma DLA Piper, a techniczne […]

Więcej

Nowy właściciel włocławskiego parku, 26 czerwca 2017 r.

Newbridge kupiło Focus Park we Włocławku.

Więcej

Newbridge we współpracy z Alior Bank ukończył proces refinansowania retail parku w Namysłowie

Newbridge we współpracy z Alior Bankiem zakończył refinansowanie Parku Handlowego Newbridge w Namysłowie.

Więcej